Sobota, 20-07-2019
STRONA GLÓWNAO NASOFERTACENNIKKONTAKT
O NAS Kancelaria Księgowa Kameleon jest nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą szeroki wachlarz usług w zakresie rachunkowości, podatków, a także kadr i płac dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności.

Naszym priorytetem jest sprostanie wymaganiom naszych klientów, dlatego chętnie dostosowujemy się do ich indywidualnych potrzeb. Poprzez przejęcie odpowiedzialności za sprawne funkcjonowanie sfery księgowej firmy, kontakty oraz rozliczenia z urzędami , dajemy naszym klientom możliwość skupienia się na tym , co najważniejsze, czyli na realizacji prowadzonych przez nich przedsięwzięć gospodarczych. O wysoką jakość świadczonych usług dba nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracowników.

Ponadto dokładamy wszelkich starań by zawiły język przepisów podatkowych i rachunkowości stał się przystępny i zrozumiały dla naszych klientów. Dbając o zadowolenie naszych Klientów swoje usługi świadczymy kompleksowo:

  • odbieramy osobiście dokumenty z siedziby Klienta
  • w razie potrzeby świadczymy swoje usługi również w siedzibie firmy Klienta
  • powiadamiamy o ważnych terminach, zobowiązaniach budżetowych za pośrednictwem telefonu lub poczty mailowej
  • reprezentujemy Klienta jako pełnomocnicy przed organami kontroli zewnętrznych
  • współpracujemy z prawnikami oraz biegłym rewidentem


  • Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.
    SZYBKI KONTAKT

    601-177-763